Zvolit jinou řeku

Půjčovna raftů Ohře

Jednou z nejčastěji sjížděných řek u nás je řeka Ohře a pro svou dovolenou ji využívá každý rok mnoho vodáků. Pokud byste se mezi ně letos rádi zařadili i Vy a chcete si půjčit potřebné vybavení pro Vaši plavbu na raftu, nabídneme Vám stoprocentní servis a zapůjčíme Vám vše potřebné, to je naše půjčovna raftů Ohře.

Poskytujeme kompletní servis – od raftů a dalšího vodáckého vybavení, přes dopravu osob a materiálu, po zabezpečení školních výletů, kde můžete využít i služeb profesionálního akreditovaného instruktora.  

Rafty na Ohři půjčujeme již více než 10 let, zkušenosti s půjčováním vodních plavidel máme již delší než dvacetileté. Na Ohři máme vybudovanou síť půjčoven s největším počtem sběrných míst. Jako jediní na Ohři zajišťujeme kromě přepravy raftů i přepravu osob na místo vyplutí a z místa cíle plavby. Přepravu zajišťujeme svými čtyřmi minibusy.

Rafting jak pro začátečníky, tak i pro zkušené vodáky

Ať už jste zkušení vodáci nebo se na vodu chystáte letos poprvé, zapůjčete si náš raft a poznejte z něj krásy Ohře. Nafukovací raft Colorado je ideálním plavidlem pro partu kamarádů nebo pro rodinný výlet. Jeho kapacita je 3 až 6 osob, má nosnost 600 kilogramů. Nabídne Vám dostatečný prostor – na délku měří úctyhodných 4,5 metru a šířka je 1,6 metru. Řízení tohoto plavidla není náročné, zvládne ho i začátečník. Otevřená záď zaručuje odtok vody při vniknutí vody do raftu nebo při jízdě v peřejích.

Půjčovna raftů Ohře Vám poskytne jen to nejlepší vybavení

Chybí Vám pádla, bezpečnostní vesty pro děti nebo dospělé, helmy nebo barely? U nás Vám kromě raftů půjčíme i veškeré další nezbytné vodácké vybavení. Vše je vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu. A dobrá zpráva navíc! Pokud si u nás zapůjčíte raft, neplatí již nic dalšího. Cena za vypůjčení pádla, vesty i barelu je již zahrnuta v ceně půjčovného.

Výlety nejen pro školy

Netroufáte si na naplánování vlastní cesty? Využijte naší další službu. Na řece Ohři nabízíme pestrou nabídku výletů. Samozřejmostí je zajištění dopravy osob a materiálu. Za příznivé ceny tak můžete vyzkoušet výlet z Tršnice nebo z Lokte. Pro školy máme speciální ceník, poskytujeme pro ně kompletní servis. Součástí této nabídky jsou i služby akreditovaného profesionálního instruktora. Navíc Vám při zapůjčení deseti raftů poskytneme jeden zdarma, který je určen pro pedagogický dozor. Novinkou je naše letošní speciální akce Hurá na vodu. Ta platí vždy od pondělí do čtvrtka. Pokud si v těchto dnech půjčíte raft, získáte čtyři dny na vodě za cenu dvou dní.

Doplujte si pro slevu

Doplujte si s naší půjčovnou raftů pro slevu až 50 %! Při zapůjčení raftu požádejte o slevovou kartu a už první plavba Vás bude stát o 5 % méně (pro stálé klienty je každoročně první plavba zlevněna o 10%). O 10 % levnější budete mít druhou, třetí a čtvrtou platbu. Za páté zapůjčení raftu pak zaplatíte pouze 50 % ze standardní ceny (maximální možná hodnota slevy je 50 %). Sleva platí pro jednotlivce i pro skupiny. Sleva platí pro půjčovnu raftů na Ohři, ale také pro Vltavu, Berounku a Otavu. Více informací naleznete v sekci „Doplujte si pro slevu“.

Pobočky na Ohři

Rafty si můžete zapůjčit na jedné z našich poboček. K dispozici pro Vás jsme v Tršnici v kempu, v Lokti na turistické cestě do kempu nebo v Karlových Varech v loděnici Slávie. Na všech pobočkách pro Vás máme otevřeno od 9 do 18 hodin.

Vrácení raftů s poplatkem 30 Kč je možné i na dalších místech – Radošov, Vojkovice, Stráž nad Ohří nebo Pernštejn.

Důležité informace

Nejsme nejlevnější půjčovnou raftů, ale nejlevnější neznamená nejlepší a u těch nejlevnějších můžete v konečném součtu zaplatit víc. Mohou mít skryté manipulační doplatky, placenou dopravu nebo třeba doplatky za pádla, vesty a další doplňky, které jsou u nás zahrnuty v ceně. U nás navíc můžete telefonicky změnit místo vrácení materiálu nebo si domluvit výměnu materiálu v půjčovních místech.

Plavidla na rafting na Ohři si u nás bezplatně vyzvednete na některém z půjčovních míst naší široké sítě a za pouhých 30 Kč je můžete vrátit i mimo naší síť. Při vyzvedávání a vracení raftu nejste omezeni přesnou hodinou. Vybavení na vodu si vyberete přímo v půjčovně s přihlédnutím k vašim potřebám, přáním a v neposlední řadě i vaší velikosti.

Samozřejmostí je možnost využití zázemí půjčovny (toalety, parkování, místo pro sbalení bagáže a v Karlových Varech je Vám k dispozici i sprcha).

Již žádné další poplatky. Ani skryté, ani manipulační, ani žádné jiné. U nás zaplatíte pouze to, co je předem domluvené.

Půjčovna lodí Ohře