Zvolit jinou řeku

O nás

Půjčovna lodí Petr Putzer byla založena v roce 1994 ve Vyšším Brodě. Od samého začátku firma klade důraz na vysokou kvalitu svých služeb. V roce 2004 se firma rozrostla o půjčovnu lodí Rafting Ohře s.r.o. Rafting Ohře od svého vzniku využívá zkušeností, které její zaměstnanci získali za desetiletou činnost na řece Vltavě.

V současné době firma Rafting Ohře s.r.o. má vybudovanou síť půjčoven s největším množství sběrných míst na řece Ohři.

Firma jako jediná na Ohři zajišťuje kromě přepravy lodí i přepravu osob svými čtyřmi minibusy na místo vyplutí a z místa cíle plavby.

Mimo řeku Ohři je firma schopna dle přání zákazníka dopravit lodě na řeky Bílinu, Bystřici, Otavu, Střelu, Teplou a případně jinou řeku v regionu.

Ve firmě pracují akreditovaní instruktoři s bohatými zkušenostmi získanými nejen na školeních, ale také ze své bohaté závodní činnosti na divoké vodě. Někteří z nich reprezentují, nebo reprezentovali Českou republiku ve světovém poháru nebo na mistrovství světa.

Mladý a dynamický kolektiv firmy Rafting Ohře s.r.o. se svojí cenovou politikou a svým pracovním nasazením snaží o spokojenost zákazníků.

                                                                                                                                                                                           Rafting Ohře s.r.o.