CZ | EN | DE | RU odkaz na video « návrat na rozcestí

Půjčovna kánoí Ohře

Kánoe pro adrenalinové nadšence i rodinný výlet

Koho by lákalo jet po několikáté na stejné místo do Chorvatska nebo Itálie? Asi málo koho. Kvůli skvělé dovolené ale v žádném případě nemusíte jezdit stovky kilometrů. Bohatě vám bude stačit naše malá česká zemička. Stačí sbalit rodinu nebo naverbovat vaše přátele a vyrazit na jednu z našich krásných řek. Díky půjčovně kánoí Ohře si tak můžete užít skvělou dovolenou. S profesionálním vybavením tak můžete sjet jednu z nejoblíbenějších českých řek – řeku Ohře.

Právě Ohře patří v naší republice k nejčastěji sjížděné řece vůbec. Řeku Ohře di každoročně pro adrenalinovou nebo jen odpočinkovou plavbu vybere rok co rok více a více vodáků. Jestliže byste si i vy chtěli vyzkoušet plavbu kánoí, rozhodně vám v tom nic nebrání. Půjčovna kánoí Ohře vám totiž nabízí maximální a profesionální servis a zapůjčí vám kompletní vybavení, které budete potřebovat. Kompletním servisem je na mysli zapůjčení kánoí a dalšího nepostradatelného vybavení, což zahrnuje i dopravu osob a materiálu, všechno potřebné i pro zabezpečení školních výletů spolu s využitím profesionálního a samozřejmě i akreditovaného instruktora.

Půjčovna kánoí Ohře funguje už více než 10 let, ovšem zkušenosti s půjčováním vodních plavidel má už delší než 20 let. Po celé řece Ohři má tato půjčovna vybudovanou síť půjčoven, samozřejmě i s dostatečným počtem sběrných míst.

Kánoe Ohře – jakou loď si vybrat?

Půjčovna kánoí Ohře vám kompletní vybavení potřebné pro sjíždění vody ráda zapůjčí a přichystá přímo na míru, tudíž se nemusíte o nic starat.

Stačí si jen vybrat jakou konkrétní výbavu, typ kánoe budete potřebovat. Rozlišují se podle toho, jak bohaté zkušenosti na vodě už máte. Některé kánoe se spíše hodí pro zkušené vodáky a jiné jsou ideální pro začátečníky, jiné zase pro rodiny s dětmi. Půjčovna Ohře nabízí kánoe, kajaky, ale i rafty v nejrůznějších velikostech pro různý počet osob na palubě.

Kánoi Vydra

 • Počet osob 2
 • Délka 4,4
 • Šířka 0,8 m
 • Nosnost 300 kg
 • Hmotnost 37 kg

Tento druh kánoe s názvem Vydra je ideální pro lehčí turistické plavby. Její výhodou je snadnost ovládání a laminát použitý na tuto loď vytváří ploché dno s mělkým týlem a zároveň také i uzavřenou přídí i zádí. Díky těmto výhodám je loď chráněna proti nabrání vody při průplavu jezem. Proto je doporučována pro středně zkušené vodáky, nikoli pro začátečníky.

Kánoi Turan

 • Počet osob 2-3
 • Délka 4,5 m
 • Šířka 0,96 m
 • Nosnost 460 kg
 • Hmotnost 45 kg

Tato loď je ideální pro všechny vodáky, tak i pro rodiny s malými dětmi. Díky tomu, že má loď vysokou stabilitu a také i nosnost s ní nebude mít problém ani začátečník. Kánoi s názvem Turan má uzavřenou jednak příď, tak i záď a tři dřevěné sedačky, tudíž mají vodáci na této lodi zajištěn maximální komfort jak pro sebe, tak i své malé děti.

Kánoi Dag – Ardechois

 • Počet osob 2-3
 • Délka 4,6 m
 • Šířka 0,9 m
 • Nosnost 400 kg
 • Hmotnost 45 kg

Kánoe s názvem Dag – Ardechois je turistická kánoe, která se vyznačuje vysokou stabilitou, tudíž je perfektní pro naprosté začátečníky, ale i rodiče s malými dětmi. Bez sebemenších problémů se do ní vejdou 2 barely, které budou upevněny popruhy. Do kánoe můžete díky její prostornosti dát také i lodní pytel. Po celou dobu plavby budete tak mít všechny své věci na očích. Kvůli tomu, že nejsou v kánoi sedačky, je doporučováno vozit děti uprostřed lodi na místě, kde jinak bývají barely.

Kánoi Baraka

 • Počet osob 2-3
 • Délka 4,1 m
 • Šířka 1,05 m
 • Nosnost 350 kg
 • Hmotnost 23,5 kg

Tento druh kánoe je perfektní pro začátečníky, tak i pro pokročilé vodáky, kteří chtějí sjíždět středně těžkou řeku. Díky prostoru, který je na této lodi dostačující lze bez problémů do ní umístit zavazadla pro dvě osoby nebo přidat třetí sedačku. Pevný trup na lodi je skvělý pro sjíždění peřejí a i jezů. Při divočejší jízdě určitě využijete stehenních popruhů.

Skvělé ceny nejen pro věrné zákazníky

Kompletní výbavu potřebnou pro sjíždění vody si můžete v půjčovně Ohře půjčit za velmi výhodné ceny. Dokonce je připraven i speciální věrnostní program pro časté zákazníky, který zahrnuje další výhody a slevy. Pokud si na vaši pátou plavbu půjčíte vybavení v půjčovně Ohře, získáte slevu 50%. V nabídce je také speciální program pro školy buď jako jednodenní, či vícedenní kurzy.

Pokud budeme mít jakékoliv nejasnosti, či doplňující otázky, rozhodně neváhejte kontaktovat půjčovnu Ohře. Ti vám velmi rádi odpovědí na jakékoli vaše otázky, ohledně jízdy, výběru správné lodě, výbavy a podobně.  

Výlety pro školy

Speciálně pro školy nabízí půjčovna Ohře vodácké kurzy, které poskytuje za zvýhodněné ceny, které zahrnují jedna samotný výcvik, tak i kompletní vybavení. Zároveň vám také zajistí ubytování a i profesionálního instruktora, který bude absolvovat celou jízdu s vámi. Sleva 10% je poskytována studentům středních a vysokých škol, další zajímavé slevy mohou využít větší skupiny.

Bezpečí na prvním místě

Kromě toho, že vám bude zapůjčeno prvotřídní vybavení, budete mít v ceně vodáckého kurzu zahrnuto také pojištění, které zahrnuje poškození půjčené lodě a vybavené. Toto pojištění nezahrnuje ale krádež, či poškození při sjíždění zakázaného úseku.

Důležité informace

V půjčovně Ohře si můžete bez problémů telefonicky změnit místo, kde vrátíte zapůjčené vybavení, či se popřípadě domluvit na výměně kterého kusu vybavení. Lodě od půjčovny Ohře si můžete bezplatně vyzvednout na kterémkoliv místě, kde jsou lodě k půjčení a za pouhých 30 korun můžete lodě a vybavení vrátit i mimo síť půjčoven. Vyzvedávání a vrácení lodí a vybavení není omezeno na konkrétní hodinu.

Samozřejmostí je také možnost využít zázemí samotné půjčovny, tudíž toalety, parkování, či sprchy. Nečekají vás žádné další poplatky. V půjčovně Ohře zaplatí jen za to, co je domluvené.

Kánoe si můžete zapůjčit na několika pobočkách, které najdete v Tršnici, v Lokti, či v Karlových Varech, které jsou otevřené od 9 do 18 hodin. Vráti lodě mimo síť za poplatek 30 kč můžete například v Radošově, Vojkovicích, Stráži nad Ohří, či Pernštejně.

Půjčovna lodí Ohře